Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
MichauSzczu
Banita
Od: 08.2009
Skąd: Shhu
Offline
#
2173
27.08.2009, 16:27
MichauSzczu
napisał(a):
Rezerwowy Kuszczak ;D
Kuszczak Cierzniak/Bąk/Gikiewicz Brożek Głowacki Janota Iwański Peszko Grosicki Małecki może Franek... Jest wiele możliwosci i wiekszośc z nich wydaje sie lepsza od absurdalnych powołań Leośa
Powołuje gości którzy nawet w polskiej lidze nie błyszczą
Zaraz sie odezwą głosy po co Janota, to dla nieuswuiadomionych dodam ze w bodajże 4 kolejkach ligi holenderskiej strzelił juz 3 bramki
Edit: Sory za podwojnego posta zamiast edytuj kliknelem Cytuj ;/ ...
Powód: Zamiast Edytuj Cytuj
Ostatnio edytowane przez MichauSzczu : 27.08.2009 o godz. 16:28.
MichauSzczu
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez MichauSzczu