Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2279
Stary 27.08.2009, 16:24
joyrider napisał(a):Wyświetl post
Dzięki!

A jak wygląda sprawa z wsiadaniem do pociągu? Sprawdzają bilety?
Tak, jezeli ktos nie ma i chce wsiasc bez biletu to jedzie cala podroz z glowa w klopie.

PS. Rozumiem ze kolega planuje nie kupowac, a pojechac ?
Odpowiedz cytując