Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1934
Stary 27.08.2009, 16:17
pelek napisał(a):Wyświetl post
Pawełek Baszczu głowa marcelo Mielnik maly cantoro sobol Boguski Brozek i Ćwieląg dopiero zaczalem gre bo gralem Lechem ale sie nie dalo a Parejo nie przeszedl do mnie chcialem Kasprzika ale poszedl do czeskiej ligi, Dopeiro mam mecze przed sezonowe
Sam gram Wisła, i miałem Parejo przez jakiś czas.
Tak samo jak teraz mam Daniela Opara i Alipio z rezerw Realu i jakiegos Oriola z FCB.

ale....
jak można grać Lechem...

WIERNOŚĆ!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując