pelek napisał(a):

|
Pawełek Baszczu głowa marcelo Mielnik maly cantoro sobol Boguski Brozek i Ćwieląg dopiero zaczalem gre bo gralem Lechem ale sie nie dalo a Parejo nie przeszedl do mnie chcialem Kasprzika ale poszedl do czeskiej ligi, Dopeiro mam mecze przed sezonowe
|
Sam gram Wisła, i miałem Parejo przez jakiś czas.
Tak samo jak teraz mam Daniela Opara i Alipio z rezerw Realu i jakiegos Oriola z FCB.
ale....
jak można grać Lechem...
WIERNOŚĆ!