kicu napisał(a):

|
Kto w takim razie ma być Twoim zdaniem rezerwowym bramkarzem? Kontuzjowany Fabiański? Co do reszty się zgodzę. Kolejne powołanie dla Krzynówka "za zasługi"... :(
|
Rezerwowym powinien być bramkarz...nierezerwowy.
Tak samo jak z powołaniami dla Wojtka Szczęsnego? Na ch** ?
Ma 21 lat, niech broni w U-19,20,21,23 najpierw.
A na 3 bramkarza? A niechże kogoś z ligi polskiej wezmą
W czym Załuska lepszy od Kuszczaka np?
W powołaniach nie zauważyłem Pralki..yy...Trałki.
Z całym szacunkiem dla zawodnika, ale takiemu Iwańskiemu, to on może buty czyścić.