Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2171
Stary 27.08.2009, 15:56
kicu napisał(a):Wyświetl post
Kto w takim razie ma być Twoim zdaniem rezerwowym bramkarzem? Kontuzjowany Fabiański? Co do reszty się zgodzę. Kolejne powołanie dla Krzynówka "za zasługi"... :(
Rezerwowym powinien być bramkarz...nierezerwowy.

Tak samo jak z powołaniami dla Wojtka Szczęsnego? Na ch** ?
Ma 21 lat, niech broni w U-19,20,21,23 najpierw.

A na 3 bramkarza? A niechże kogoś z ligi polskiej wezmą
W czym Załuska lepszy od Kuszczaka np?

W powołaniach nie zauważyłem Pralki..yy...Trałki.
Z całym szacunkiem dla zawodnika, ale takiemu Iwańskiemu, to on może buty czyścić.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując