Uważam, że na początku po oddaniu stadioniu wypełnimy gdzieś w okolicach 25 tys ludzi. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić gdzie Ci wszyscy ludzie zaparkują auta. Sam przyjeżdżam na mecze samochodem i jeśli odbywają się w wakacje to jeszcze jest sporo miejsc parkingowych na miasteczku studenckim ale gdy przychodzi rok akademicki to nie ma tem również gdzie stać. Na boisku kortowym chyba teraz nie będzie tez tyle miejsc postojowych co wcześniej. Na Focha i 3 maja tez wszyscy stoją gdiz sie da. Chyba jedyną alternatywą pozostaja błonia
