Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10700
Stary 27.08.2009, 15:12
Cytat:
Jesteśmy osłabieni, jednak z drugiej strony liczymy, że naszym dwunastym zawodnikiem będą kibice. Mecz z Wisłą toczy się na neutralnym terenie. Teoretycznie z Białegostoku może nawet przyjechać więcej fanów niż z Krakowa. Bardzo liczymy na ich wsparcie – podkreśla Probierz.
Chyba czegoś nie zrozumiałem, będzie Jaga w sobotę na meczu?
Odpowiedz cytując