Cytat:
|
Jesteśmy osłabieni, jednak z drugiej strony liczymy, że naszym dwunastym zawodnikiem będą kibice. Mecz z Wisłą toczy się na neutralnym terenie. Teoretycznie z Białegostoku może nawet przyjechać więcej fanów niż z Krakowa. Bardzo liczymy na ich wsparcie – podkreśla Probierz.
|
Chyba czegoś nie zrozumiałem, będzie Jaga w sobotę na meczu?