re_set napisał(a):

|
mialam taka sama wade, reklamacje uwzgledniono. Powolaj sie na niezgodnosc towaru z umowa z ustawy o sprzedazy konsumenckiej z 27 lipca 2002r.
|
Ze tak poza tematem zapytam - Jestes Prawniczka / studiujesz Prawo ?

Bo widze ze w temacie przepisow nie ma na Ciebie mocnych
Pozdrawiam