Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 27.08.2009, 14:35
szprotson napisał(a):Wyświetl post
No chyba że by nam dojebali japońców, to moze byc grubo
czytaj powtórka z Wodzisławia
Wtedy byłbym pewien, że Brożkowie i Mały dostaliby kartki za pyskówki


Ważny początek meczu, nie przewiduję tak szybko strzelonego gola jak na Reymonta w ostatnim meczu, ale do przerwy jest realna szansa na dwubramkową przewagę.
Większość goli Jagi to akcje po podaniach prostopadłych, dlatego dobrze, że mamy szybkich bocznych pomocników, dobrze by było gdyby wrócił Marcelo, bo Jop nie jest z Głową zgrany i mogliby popełnić jakiś błąd w ustawieniu.
Jak zwykle ważna będzie dyspozycja Pawełka, przyzwyczaił nas już do tego, że po kiksie, w następnym meczu gra bardzo dobrze, ciekawe, czy uda mu sie zagrać po raz 2 na takim poziomie.
Najsłabszą stroną Jagi jest defensywa, chociaż szczerze mówiąc wygląda ona dobrze jak na polskie realia. Bramkarza też mają dobrego, więc nie powinno w tym meczu paść dużo goli.
Teraz zaczynamy taki mały maratonik ważnych meczów, na początku mieliśmy mniej wymagających rywali (chociaż Ruch mnie pozytywnie zaskakuje formą), teraz oczekuję dobrej gry przez większość meczu.
Typuję 2:1 dla Wisły.
Odpowiedz cytując