Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1931
Stary 27.08.2009, 14:26
pelek podaj swój skład Wisły na podbój LM bo trochu podejrzane te twoje wyniki a wątpie byś w pierwszym sezonie zrobił z Wisły nowe galacticos zresztą Wisła to nie Real
Odpowiedz cytując