Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4197
Stary 27.08.2009, 14:26
ale że parkingów nie będzie wiadomo już od dłuższego czasu. Natomiast co do nowego dźwigu na budowie będzie to Liebherr LTM 1400 (przynajmniej tyle wynika ze strony KRAN)

Ostatnio edytowane przez Wicked : 27.08.2009 o godz. 14:31.
ULTRAS NOWA HUTA
Odpowiedz cytując