Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline
#
4197
27.08.2009, 14:26
ale że parkingów nie będzie wiadomo już od dłuższego czasu. Natomiast co do nowego dźwigu na budowie będzie to Liebherr LTM 1400 (przynajmniej tyle wynika ze strony KRAN)
Ostatnio edytowane przez Wicked : 27.08.2009 o godz. 14:31.
ULTRAS NOWA HUTA
Wicked
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wicked
Znajdź inne posty napisane przez Wicked