Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 27.08.2009, 14:24
napój napisał(a):Wyświetl post
Nic innego tylko wygrać !!! Kirm musi się wreszcie przełamać więc już jest 1:0 dla Nas. Paweł Brożek musi udowodnić Fulhamowi, że źle zrobił, że go kupił i 2:0 dla Nas. I na 3:0 Pablo Alvarez Jestem optymistom
Fulham się nie odmienia?

Jeśli będziemy grali to co w ostatnich meczach, to jestem spokojny.
Marcelo i Głowa to najlepsza para stoperów w lidze. No chyba że by nam dojebali japońców, to moze byc grubo
czytaj powtórka z Wodzisławia
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując