Wyświetl pojedynczy post
napój
Member
 
Od: 08.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 27.08.2009, 13:48
Nic innego tylko wygrać !!! Kirm musi się wreszcie przełamać więc już jest 1:0 dla Nas. Paweł Brożek musi udowodnić Fulhamowi, że źle zrobił, że go kupił i 2:0 dla Nas. I na 3:0 Pablo Alvarez Jestem optymistom
http://wisla-mistrzpolski.futbolowo....-mistrzpolski/


POLECAM!!!! To jest strona Wisły Kraków. Znajdują się tam wszystkie najwazaniejsze rzeczy o Wiśle Kraków
Odpowiedz cytując