Temat
:
[5. Kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 29 sierpnia, 16:00
Wyświetl pojedynczy post
napój
Member
Od: 08.2009
Skąd: R22
Offline
#
56
27.08.2009, 13:48
Nic innego tylko wygrać !!! Kirm musi się wreszcie przełamać więc już jest 1:0 dla Nas. Paweł Brożek musi udowodnić Fulhamowi, że źle zrobił, że go kupił i 2:0 dla Nas. I na 3:0 Pablo Alvarez
Jestem optymistom
http://wisla-mistrzpolski.futbolowo....-mistrzpolski/
POLECAM!!!! To jest strona Wisły Kraków. Znajdują się tam wszystkie najwazaniejsze rzeczy o Wiśle Kraków
napój
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do napój
Znajdź inne posty napisane przez napój