|
Ja o wejsciach powiem tak - z tego co pamietam, te dolne wygladały na wieksze jeszcze jakis czas temu, ostatnio cos tam robili i tak troche sie "zmniejszyly". Pewnie to samo bedzie z tymi na pietrze. Do tego wezcie pod uwage fakt, ze trybuna jest w tej chwili goła. Wszystko widac jak na dłoni, wiec razi to po oczach. Ale Po dodaniu krzesełek, barierek , kolorków , świateł i ludzi na trybunie to wszystko zniknie. Podobnie jest jak sie robi remont w domu, np malowanie. Jak pokoj jest pusty to widac kazdą smuge czy niedociągniecie. Jak zapełnicie go meblami itd to w ogole tego nie widac. więc spokojnie.
A co do nowego dzwigu - na jakiej podstawie to wnioskujecie? Ja na kamerach nigdzie nic nie widze, chyba ze cos przeoczyłem..
edit: ok ostatnie pytanie nieistotne.
|