jasnyGwint napisał(a):

|
szkoda że na środku boiska nie zrobili tego ****a schowka...
|
Czuć ironie w Twojej wypowiedzi ale...wg wizualizacji wejście miało być właśnie na środku trybuny- to by dopiero fajnie wyglądało

Miejmy nadzieję, że jak dojdą bandy reklamowe to nie będzie to jakoś bardzo psuło obrazu...
http://www.youtube.com/watch?v=hj-8hOf3EsE około 35 sekundy
