Wyświetl pojedynczy post
tragez88
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4190
Stary 27.08.2009, 13:03
jasnyGwint napisał(a):Wyświetl post
szkoda że na środku boiska nie zrobili tego ****a schowka...
Czuć ironie w Twojej wypowiedzi ale...wg wizualizacji wejście miało być właśnie na środku trybuny- to by dopiero fajnie wyglądało Miejmy nadzieję, że jak dojdą bandy reklamowe to nie będzie to jakoś bardzo psuło obrazu...

http://www.youtube.com/watch?v=hj-8hOf3EsE około 35 sekundy
Odpowiedz cytując