Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
SiD1894
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Gdów
Offline
#
2274
27.08.2009, 12:37
To że trzeba mieć wypisane dane na bilecie wiem.Mam 15 lat a nie mam legitymacji bo się sprała, wpuszczą mnie na stadion czy mogą być jakieś problemy ?
SiD1894
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SiD1894
Znajdź inne posty napisane przez SiD1894