Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4187
Stary 27.08.2009, 12:28
Ludzie mniej narzekanie, cieszmy się że będziemy mieć w końcu stadion na miarę europy. Zapomnieliście jak nasz stadion wyglądał parę lat temu? Niektórym wciąż mało, niektórzy chcieli by mieć polskie camp nou.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując