Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2166
Stary 27.08.2009, 12:05
I styl 5-4-1 na wszystkich przeciwników. Obrońcy Leosia pewnie zaraz przypomną mi Portugalię, ale to ustawienie jest na mocniejszych rywali od siebie, ale nie na Boga ze Słowacją, Słowenią czy jakimś tam innym Burkina Faso. I jedynym wyjściem żeby się pozbyć Leosia, jest (o ironio!) brak awansu do Mundialu. Wolę poczekać 3 lata do naszego EURO z normalnym trenerem, który umie dobrać skład do graczy i przeciwnika, niż oglądać mecz otwarcia, o wszystko, o honor.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując