Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1172
Stary 27.08.2009, 10:52
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
Faktycznie brakło Kosowskiego aby grać w LM po prostu bez Kosy byliśmy za słabi na Levadie a rok temu na Barce.
To mi wytłumacz, dlaczego jak grał Kosowski, to Wisła za czasów Skorży grała najlepszą piłkę.
Odpowiedz cytując