Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#565
Stary 27.08.2009, 10:44
Wisła - Jagiellonia - 2:0.

Skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Jop, Pi.Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Diaz, Kirm - Małecki, Pa.Brożek
Bramki: Pa.Brożek, Małecki
Zmiany: Jirsak, Ćwielong, Cantoro