Temat: Praca
Wyświetl pojedynczy post
Andrzej_TSW
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: STRUSIA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 27.08.2009, 10:37
Pracował ktoś może jako doręczyciel w InPost? Jakieś opinie ? z góry dzięki

"..i przysięgam być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej, stać nieugięcie na straży Jej honoru.."
Odpowiedz cytując