Temat
:
Praca
Wyświetl pojedynczy post
Andrzej_TSW
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: STRUSIA
Offline
#
242
27.08.2009, 10:37
Pracował ktoś może jako doręczyciel w InPost? Jakieś opinie ? z góry dzięki
"..i przysięgam być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej, stać nieugięcie na straży Jej honoru.."
Andrzej_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Andrzej_TSW
Znajdź inne posty napisane przez Andrzej_TSW