wolfy napisał(a):

|
Mam nadzieję, że nie trafią na nas...
|
Kurczę, mamy bać się 4 ligowego klubu?! no to chyba lekka przesada chyba. mimo, że wygrali z miedziakami, którzy grają anytyfutbol i dostają w każdym meczu, to Wisła taką drużynę powinna młodą ekstraklasą rozjeżdżać po 3:0. wszystkie drużyny w PP są do ogrania i nie ma mowy o jakims koncercie życzeń na kogo Wisła trafi, bo mistrzostwo zobowiązuje!