To będzie ciekawy mecz. U nas w zespole jest wielu bardzo groźnych zawodników. Franek, Grosik, Bruno, Reich, Zawistowski, Hermes. Jak ktoś kiedyś mówił "Jeśli dla Reicha będzie chciało się grać to on tą ligę wciągnie nosem" a widać, że jemu się chce więc uważać
A tak swoją drogą to myśle, że sprawimy niespodzianke. Nie gracie na swoim terenie, Probierz umie zmobilizować piłkarzy. Grając w drugiej kolejce z GKS'em Bełchatów w Bełchatowie zagraliśmy zdecydowanie lepiej, mieliśmy 4 setki, ale wykorzystaliśmy jedną. Zasłużyliśmy wtedy na wygraną, ale neistety byl tylko remis.