Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Mr. X
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Białystok
Offline
#
1493
27.08.2009, 10:00
Nowe aukcje
DLA CHŁOPAKÓW
przekazane również kibiców Unii Oświęcim.
Tym razem vlepki Unii Oświęcim, Wisły Kraków, CHWDP.
http://allegro.pl/item725717754_unia...2_zestawy.html
http://allegro.pl/item725721813_wisl...chlopakow.html
http://allegro.pl/item725720047_unia...chlopakow.html
Mr. X
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mr. X
Znajdź inne posty napisane przez Mr. X