DYRU napisał(a):

mam pytanko. Loguję się na stronce z grą. Przeglądarka mozilla. Wpisuje login i hasło. otwiera się strona. chcę przejśc do jakiejś czynności (czyli klikam na cos tam) i wyskakuje komunikat: "Twoja sesja wygasła, zaloguj się ponownie na stronie startowej! ". na explorerze idzie normalnie. O co kaman
|
tez takie cos mam na ikariam

gdy instaluje jakieś wtyczki do greasymonk, na ogol wystarczy wylaczyc malpke i mozille potem wlaczyc i dziala