Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10681
Stary 27.08.2009, 08:51
DYRU napisał(a):Wyświetl post
mam pytanko. Loguję się na stronce z grą. Przeglądarka mozilla. Wpisuje login i hasło. otwiera się strona. chcę przejśc do jakiejś czynności (czyli klikam na cos tam) i wyskakuje komunikat: "Twoja sesja wygasła, zaloguj się ponownie na stronie startowej! ". na explorerze idzie normalnie. O co kaman
tez takie cos mam na ikariam
gdy instaluje jakieś wtyczki do greasymonk, na ogol wystarczy wylaczyc malpke i mozille potem wlaczyc i dziala
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując