Oprocz Frankowskiego i Grosickiego (ciekawe beda jego pojedynki z Piotrem Brozkiem i Alvarezem) ,trzeba uwazac na tego Bruno Coutinho w środku pola ,no i ten Marco Reich tez napewno nie jest w ciemie bity
Walka bedzie zapewne jak przed rokiem na Reymonta (bo mecz z podetekstami a własciciwie jednym TOMASZ FRANKOWSKI ),wtedy bramka Baszcza Nam ustawila caly mecz ,teraz licze na Brozia ,ze pokaze ze Fulham to głupcy