Cytat:
Na Wisłę bez Jareckiego, ale z kibicami
Dariusz Jarecki nie zagra w sobotnim meczu z Wisłą Kraków. Pomocnik Jagiellonii ma naderwane więzadła krzyżowe w kolanie.
Dariusza Jareckiego nie zobaczymy w meczu z Wisłą
(W. Oksztol)
– W spotkaniu ze Śląskiem po jednym ze wślizgów poczułem, że coś mi się przesunęło w kolanie – opowiada Jarecki. – Chciałem grać dalej, ale nie miało to sensu. Lekarze powiedzieli, że dobrze się stało, że zszedłem z boiska zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy. W przeciwnym razie uraz mógł być poważniejszy.
Jarecki musi teraz odpocząć. Całe szczęście, po spotkaniu z Wisłą w ekstraklasie mamy przerwę z uwagi na występy reprezentacji narodowej. – Jest trochę czasu, żeby dojść do siebie. Na spotkanie z Lechem Poznań muszę być już gotowy do gry – zapowiada 28-letni zawodnik.
W Sosnowcu nie zagra prawdopodobnie także kontuzjowany Wahan Gevorgyan. – Jesteśmy osłabieni, jednak z drugiej strony liczymy, że naszym dwunastym zawodnikiem będą kibice. Mecz z Wisłą toczy się na neutralnym terenie. Teoretycznie z Białegostoku może nawet przyjechać więcej fanów niż z Krakowa. Bardzo liczymy na ich wsparcie – podkreśla Probierz.
|
Prosbero, a można wiedzieć czym się kierujesz, wróżąc nam remis lub przegraną z Jagą?Przypominam, że to my jesteśmy niepokonaną drużyną w lidze.Straciliśmy w niej najmniej bramek, strzeliliśmy najwięcej.