Wyświetl pojedynczy post
Squall
Junior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1167
Stary 27.08.2009, 01:59
kovalsky92 napisał(a):Wyświetl post
Przestancie piepszyc .. z im by my mieli szanse a zkim nie ! Odpadlismy ze slabym Talinem !! trudno stalo sie !! ale dajmy juz spokoj i glowy do goryyyy ! Przecierz idziem na mistrza po raz trzeci z rzedu!! a o LM powalczymy za rok. Nastepny rok nalezy do wisly w LM!!
Nie chciałbym być złośliwy ale już od kilku ładnych lat LM należy do nas. Ja tam bym się nie napalał zbytnio.
Odpowiedz cytując