Wyświetl pojedynczy post
kovalsky92
Junior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1166
Stary 27.08.2009, 00:16
Przestancie piepszyc .. z im by my mieli szanse a zkim nie ! Odpadlismy ze slabym Talinem !! trudno stalo sie !! ale dajmy juz spokoj i glowy do goryyyy ! Przecierz idziem na mistrza po raz trzeci z rzedu!! a o LM powalczymy za rok. Nastepny rok nalezy do wisly w LM!!
Odpowiedz cytując