Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1164
Stary 26.08.2009, 23:54
kibic sukcesu 2007 napisał(a):Wyświetl post
Albo zbliżasz się do kresu swych dni, albo przesadziłeś z pesymizmem
Przecież do ch.ja żyjemy w 40 milionowym kraju, w którym piłka jest najważniejszym sportem.
W końcu coś musi ruszyć.
Z niemal 39 milionową bandą debili. Nic nie ruszy, co najwyżej ruszy Lato po kolejną podwyżkę. Szlag mnie trafia jak widzę, że na maleńkim Cyprze może grać taki Kosowski i Żewłakow, a u nas kuźwa nie mogą.
Aż się odechciewa. Jednym słowem, brawo Kosowski - pokazałeś co znaczy mieć takiego piłkarza jak Ty, pokazałeś bandzie tych naszych włodarzy razem wziętych. Bo wziąć zawodnika w ciemno i nie wiedzieć jak się spisze - to pół biedy, ale widząc na własne oczy, jak gość ciągnie grę i wypuścić go, to zwykłe frajerstwo. Dobrze wczoraj ktoś napisał, nokautem nie było 2-8 Anderlechtu z Lyonem, nokautem był Tallin.
Odpowiedz cytując