|
Gratulacje dla Kosowskiego. Żal jest, że tak dobry piłkarz w naszych warunkach mógł dalej grać u nas, no ale jeżeli większy kontrakt zagwarantowano zawodnikowi, który jest o klasę gorszy od niego, to trudno się dziwić, że to APOEL i Debrecen grają w LM, a nie My.
|