Wyświetl pojedynczy post
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1161
Stary 26.08.2009, 23:11
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
kibic sukcesu - Ty nas nie porównuj do Arsenalu ale do APOELu albo Debreczynu. Chciałbym dożyć chwili, gdy Wisła będzie grała na tym poziomie
Albo zbliżasz się do kresu swych dni, albo przesadziłeś z pesymizmem
Przecież do ch.ja żyjemy w 40 milionowym kraju, w którym piłka jest najważniejszym sportem.
W końcu coś musi ruszyć.
Odpowiedz cytując