Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10678
Stary 26.08.2009, 22:50
swirson napisał(a):Wyświetl post
Są już grzyby w lasach Był ktoś -jeśli tak to w której części małopolski.
Mój brat był jakiś tydzień temu i już kilka znalazł. A była to północna część małopolski.
Odpowiedz cytując