Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2502
Stary 26.08.2009, 22:21
O Kosie i o tym ile tez zespol stracil po jego odjesciu juz nawet pisac sie niechce.

Natomiast Marszalek przywoluje Jasia Pauliste.Oj przydal by sie nam taki Joker...cos jak Cwielong a jednak widac roznice.Cwielong prawie jak Jasiu...

Szkoda ze na dzis nie ma nikogo kto by potrafil wlasnie byc liderem tego zespolu,i w krytycznym momentach byc tym "przywodcą"
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując