piotr 0704 dortmund napisał(a):

No to jeszcze dodajmy: Dudu w Debreczynie...
|
To jeszcze dodajmy że jesteśmy w szarej dupie,jak Węgrzy i Cypryjczycy mają drużyne w LM to czas umierać,nas to niestety nigdy nie spotka jak takie pajace będą w polskiej lidze a nie piłkarze którzy chcą !!