Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.08.2009, 22:20
piotr 0704 dortmund napisał(a):Wyświetl post
No to jeszcze dodajmy: Dudu w Debreczynie...
To jeszcze dodajmy że jesteśmy w szarej dupie,jak Węgrzy i Cypryjczycy mają drużyne w LM to czas umierać,nas to niestety nigdy nie spotka jak takie pajace będą w polskiej lidze a nie piłkarze którzy chcą !!
Odpowiedz cytując