|
Podejrzewam, że mimo wszystko wynajem stadionu w Sosnowcu wychodzi drożej niż tego przy Reymonta. Przecież miasto chce żeby Wisła grała na Reymonta bo to stadion Wisły a Zagłębie niekoniecznie się cieszy, że co tydzień ktoś dodatkowo ryje ich murawę, więc pewnie dostają ogromne pieniądze (chociaż sam tylko spekuluje). Dodatkowo jak mówił kolega, są drastyczne różnice we frekwencji i przez to też ogromne straty.
|