Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1143
Stary 26.08.2009, 20:44
Kamil strzela brameczke i jest na najlepszej drodze do zagrania w LM .

Celtic natomiast o klase gorszy od Arsenalu, oprocz Boruca i McGeady'ego nie ma kto grac.
Odpowiedz cytując