Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1139
Stary 26.08.2009, 20:31
piotr 0704 dortmund napisał(a):Wyświetl post
Czyli my nie mamy szans w meczach z Debreczynem i z Levskim
Gdzie ty znalazłeś w moim poście stwierdzenie, że nie mielibyśmy szans? Nie mielibyśmy dużych szans, tylko wyrównane lub niższe. Nie bylibyśmy faworytami.
Odpowiedz cytując