Wyświetl pojedynczy post
PROSPERO
Member
 
 
Od: 10.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 26.08.2009, 19:35
Jeśli zagramy bez Marcelo, to obym się mylił, ale z Jopem w składzie zremisujemy lub przegramy. Duet Frankowski-Grosicki, to wg mnie najgrozniejsza para napastników na chwile obecną w lidze.

Wynik typuje 1-1 lub 1 - 2 dla Jagi
W 1 Rzędach Turystki Pokazują Cycki
Odpowiedz cytując