|
Jeśli zagramy bez Marcelo, to obym się mylił, ale z Jopem w składzie zremisujemy lub przegramy. Duet Frankowski-Grosicki, to wg mnie najgrozniejsza para napastników na chwile obecną w lidze.
Wynik typuje 1-1 lub 1 - 2 dla Jagi
W 1 Rzędach Turystki Pokazują Cycki
|