Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 26.08.2009, 19:32
Mecz z Jagiellonią łatwy nie będzie, ale jak dla mnie jesteśmy faworytem tego meczu , bądź co bądź ale to jest hit kolejki, na pewno Jaga będzie chciała pokazać że dotychczasowe zwycięstwa nie były tylko i wyłącznie pod presją -10 punktów.
O mobilizację Brożka bym się nie martwił, w końcu jest profesjonalistą i chyba nie zachowa się tak jak Uche, tak jak wcześniej było napisane może Brożek nie strzela dużo bramek w tym sezonie ale dalej jest zawodnikiem którego obrońcy starają się dokładniej kryć, co oznacza że w robi się luka dla Małeckiego lub innego zawodnika. Ważne że dalej jest przydatny drużynie na razie nie jako super strzelec lecz jako asystent - to też ważne bo ktoś musi dogrywać ostatnie podanie.

Myślę że będzie to mecz ciekawy i rozgrywany w szybkim tempie. Jaga na pewno się nie położy. Zapowiada się hit kolejki.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując