Blaszczu16 napisał(a):

|
Sory że w tym temacie, ale ktoś tu wspomniał że za wynajem stadionu w Sosnowcu musimy płacić "niebotyczne" ceny. A czy nie jest tak że jak użytkowaliśmy stadion przy ulicy Reymonta 22 to nie musieliśmy płacić za wynajem, przecież to jest stadion miejski za który Wisła musiała płacić ( gdzieś mi się obiło że około 1% wartości) chyba mniej więcej 1 mln zł za sezon, ale pewności nie mam.
|
Tylko zauważ jaka była frekwencja przy ulicy Reymonta i jakie były wpływy ze sprzedaży biletów.