Najbardziej tym transferem żył pan Osuch, dobra kasa przeleciała mu koło nosa...
Brożek nie zawiedzie, będzie dalej dobrze grał, choć ostatnio mało strzela ale za to asystuje

Mecz nie będzie łatwy ale nasi wygrają. Muszą zagrać od pierwszej minuty agresywnie.