Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 26.08.2009, 18:45
Najbardziej tym transferem żył pan Osuch, dobra kasa przeleciała mu koło nosa...
Brożek nie zawiedzie, będzie dalej dobrze grał, choć ostatnio mało strzela ale za to asystuje
Mecz nie będzie łatwy ale nasi wygrają. Muszą zagrać od pierwszej minuty agresywnie.

Odpowiedz cytując