KOMINEK napisał(a):

|
Brozio też nie w sosie po braku transferu oj będzie ciężki mecz.
|
Niektórzy to bardziej żyli tym transferem niż on. O jego motywacje bym się nie martwił. Mimo, że nie strzela tak często jak byśmy sobie tego życzyli to ciągle jest kluczowy dla naszej drużyny.