Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 26.08.2009, 18:33
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Brozio też nie w sosie po braku transferu oj będzie ciężki mecz.
Niektórzy to bardziej żyli tym transferem niż on. O jego motywacje bym się nie martwił. Mimo, że nie strzela tak często jak byśmy sobie tego życzyli to ciągle jest kluczowy dla naszej drużyny.
Odpowiedz cytując