|
Dajcie spokój już temu Brożkowi. Jakoś przez ostatnie 2 lata ( odkąd stał się ulubieńcem większości ) co mecz rzucił komuś jakąś wiązankę ( a zwłaszcza bratu) i nikt problemów z tego nie robił. Teraz jak przez miesiąc strzelił bramkę to co by nie zrobił o gwiazdorzy, grac mu się nie chce etc. Wrzućcie trochę na luz.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|