Pytanie do kogoś z Gdańska Wrzeszcza/Gdyni/Słupska/Chojnic:
Znalazlem monitor LCD tanszy o 50 zl w tym sklepie
http://www.elektronicznyswiat.pl/index.php/kontakt
niz na allegro.
Pytanie brzmi: czy kupowal ktos z was albo slyszal cos o tym sklepie i jaka moze wystawic opinie ?
Pozdro