Żeby żaden klub ni skusił się z wydaniem nazawodnika 3 mln euro w to nie wierzę. Albo Paweł nie chciał iść tam gdzie mu Osuch znalazł klub, albo nic mu nie znalazł,bo nikt go niechce. Choć takie Auxerre szuka napastnika i 3 mln by wyłozyło, mimo,że oni raczej nie celują w gigantycznych zakupach,bo co to są 3 mln dla klubów na zachodzie? Chyba nie wirzycie też w to,że po meczu zArką Fulham odstąpiło od kupna Brożka

. Jakby chcieli to by kupili,oni zakupów od pojedyńczych spotkań nie uzależniają. Obserwują,analizują i kasę wypłacają. Widać pewnie nawet jego temtu w Fulham nie było
