Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15910
Stary 26.08.2009, 18:06
Sory że w tym temacie, ale ktoś tu wspomniał że za wynajem stadionu w Sosnowcu musimy płacić "niebotyczne" ceny. A czy nie jest tak że jak użytkowaliśmy stadion przy ulicy Reymonta 22 to nie musieliśmy płacić za wynajem, przecież to jest stadion miejski za który Wisła musiała płacić ( gdzieś mi się obiło że około 1% wartości) chyba mniej więcej 1 mln zł za sezon, ale pewności nie mam.
Odpowiedz cytując