Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1596
Stary 26.08.2009, 17:58
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
bo wasi prezesi i trener w przeciwieństwie do was nie sa kibicami sukcesu.
Właściciel jest kibicem Wisły.


Cytat:
2) Widzew nie gra w lidze - Oddanie sprawy do sadu w ktorym Widzew wygra bez problemow.
Widze znawca. Myslisz, ze na sadzie wieksze wrazenie zrobi wyrok trybunału PKOL czy moze wytyczna Sądu Najwyższego?
Odpowiedz cytując