FraMat napisał(a):

|
A jeśli Wilczek mówi, że mamy dziurę, niczego więcej nie wyjasniając, to ja mam prawo do powątpiewania
|
w sumie można powiedzieć, że Wilczek tylko jeden raz (nie daje sobie za to cokolwiek odciąć) bezpośrednio po meczu w Talinie mówił o tej dziurze 1-2 mln euro, a potem to już tylko media dmuchały ten balonik ile się dało i nadal przy każdej okazji to robią.. nie twierdze, że owej dziury nie ma no ale miejmy nadzieję, że nie spowoduje jakiś destabilizacji w funkcjonowaniu naszego klubu..