Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 26.08.2009, 17:30
No bardzo nie fajnie że Marcelo dopiero w piątek będzie z powrotem. Że nie mogli sparwy przez adwokata załatwić tylko musiał się stawić osobiście . Brozio też nie w sosie po braku transferu oj będzie ciężki mecz.
Odpowiedz cytując