Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 26.08.2009, 17:17
Bardzo fajny pomysl. Trzeba przeciez uratowac jakos "marke" na PC bo bieda straszna

Nazwiska,twarze,przyspiewki,stadion,stroje. Niby nic ale pewnie kibice z Krakowa sie uciesza. Ja sam nie gram w Fife na PC ale takie cos jest pozytywne. Zwracaja na Polske uwage


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie