Bardzo fajny pomysl. Trzeba przeciez uratowac jakos "marke" na PC bo bieda straszna
Nazwiska,twarze,przyspiewki,stadion,stroje. Niby nic ale pewnie kibice z Krakowa sie uciesza. Ja sam nie gram w Fife na PC ale takie cos jest pozytywne. Zwracaja na Polske uwage
